Senteret sitt bannerbilde

Ansatte

Person-ikon

Andreas Fismen

Spesialist i allmennmedisin

andreas.fismen@dinlege.nhn.no

Person-ikon

Berit Holten

Spesialist i allmennmedisin

berit.holten@dinlege.nhn.no

Dr. Holten er for tiden sykemeldt og mail til ovennevnte adresse vil derfor ikke bli besvart.

Dr. Ida Egeberg Næverdal er vikar ut mai 2019. Hun går deretter i permisjon.

Dr. Rebekka Sperling Johansen vikarierer fra juni 2019.

Person-ikon

Cecilie Meyer

cecilie.meyer@dinlege.nhn.no

Dr Meyer er i svangerskapspermisjon tom august 2019.

Dr Marjan Fatehnia er hennes vikar

marjan.fatehnia@dinlege.nhn.no

Person-ikon

Georg Stang

Allmennlege

georg.stang@dinlege.nhn.no

Person-ikon

Ida Egeberg Næverdal

Vikar for dr Holten

ida.naverdal@dinlege.nhn.no

Person-ikon

Jørgen Skavlan

Spesialist i allmennmedisin

jorgen.skavlan@dinlege.nhn.no

 

 

Person-ikon

Keith Hans Gretemeier

Spesialist i allmennmedisin

keith.gretemeier@dinlege.nhn.no

Person-ikon

Lene Braastad

Allmennlege

Person-ikon

Marjan Fatehnia

Vikar for dr Meyer

marjan.fatehnia@dinlege.nhn.no

Person-ikon

Morten Øwre

Spesialist i allmennmedisin

morten.owre@dinlege.nhn.no

Person-ikon

Niels- Erik Landmark

Spesialist i allmennmedisin

niels-erik.landmark@dinlege.nhn.no

Person-ikon

Rebekka Sperling Blakset

Vikar for dr Holten

rebekka.sperling.blakset@dinlege.nhn.no

Person-ikon

Svein Stiksrud

Spesialist i allmennmedisin

svein.stiksrud@dinlege.nhn.no