Senteret sitt bannerbilde
Viktig informasjon om Koronaviruset

Ansatte

Person-ikon

Andreas Fismen

Spesialist i allmennmedisin

andreas.fismen@dinlege.nhn.no

Person-ikon

Cecilie Meyer

Allmennlege - i svangerskapspermisjon fra 20. juli 2020. Søren Sandager Petersen vikarierer.

cecilie.meyer@dinlege.nhn.no

 

 

Person-ikon

Georg Stang

Allmennlege

georg.stang@dinlege.nhn.no

Person-ikon

Jørgen Skavlan

Spesialist i allmennmedisin

jorgen.skavlan@dinlege.nhn.no

 

 

Person-ikon

Keith Hans Gretemeier

Spesialist i allmennmedisin

keith.gretemeier@dinlege.nhn.no

Person-ikon

Lene Braastad

Allmennlege

Person-ikon

Morten Øwre

Spesialist i allmennmedisin

morten.owre@dinlege.nhn.no

Person-ikon

Niels- Erik Landmark

Spesialist i allmennmedisin

niels-erik.landmark@dinlege.nhn.no

Person-ikon

Rebekka Sperling Blakset

Allmennlege

rebekka.sperling.blakset@dinlege.nhn.no

Person-ikon

Svein Stiksrud

Spesialist i allmennmedisin

svein.stiksrud@dinlege.nhn.no

Person-ikon

Søren Sandager Petersen

Lege - vikar for dr Meyer